Jautā savam kabeļoperātoram vai skaties iTV LIVE

iTV RAIDĪJUMI/ JAUNUMI

VĪRS APĢĒRBJ SIEVU

Humoristiski izklaidējošā modes TV šovā divi pāri savā starpā sacenšas par to, kurš no vīriem izvēlēsies labāko apģērba komplektu, apavus un aksesuārus savai sievai. Vai vīrs būs „trāpījis”, to šova noslēgumā lems žūrija un pati sieva. Uzvarētājs balvā saņems apģērbu komplektu sapelnīto punktu summu naudas uzteiksmē. Skatītājiem būs iespēja iepazīties arī ar veikalu piedāvājumu un jaunākajām modes tendencēm.

Gultā ar bosu

Šova vadītāja Žaklīna Cinovska katrā raidījumā izjautā kādu no TOP MENEDŽERIEM Latvijā. - Par to, kā viņi attīstījuši savu uzņēmumu, - Par uzņēmuma konkurētspēju tirgū, - Par darbinieku motivēšanu, - Par uzņēmējdarbību veicinošajiem un bremzējošajiem faktoriem Latvijā un pasaulē, - Par līdera īpašībām un personiskajiem hobijiem...
izklaide

Uzmini NU!?

Raidījums turpina 80.-90. gados populārās TV spēles tradīciju. - Ar bērnu pašu izdomātām mīklām un spēles formas palīdzību pieaugušajiem raidījuma dalībniekiem, un visiem TV skatītājiem ir iespēja iejusties bērnu pasaulē.

AUTO[PLAY]

Atsaucot atmiņā 90tajos gados populāros Žaklīnas Cinovskas TV auto HOROSKOPUS atjaunojam tikšanos ar zvaigznēm, izbaucot ar tiem zvaigžņu ceļus izmantojot jaunās tv tehnoloģijas! Jauno raidījumu iTV Auto [Play] vada pazīstamā un šarmantā Samanta Tīna. Pievienojie mūsu izbraucienam!

Melomānija

Raidījumā "Melomānija" - izjautās Latvijas zināmākos mūziķus par viņu dzīvi un ideāliem saistībā ar mūziku, bērnības elkiem, panākumiem, jautrākajiem atgadījumiem un slavas skarbo pusi.

BŪSIM VESELI!

TV šovs, kurā piedalās ārsti un tautas medicīnas metožu aizstāvji. Raidījuma mērķis ir mudināt cilvēkus domāt, iedziļināties, vērtēt – kas ir nepieciešams veselības saglabāšanai, uzlabošanai, atjaunošanai. Šajā diskusijā «saduras» diametrāli pretēji viedokļi par medicīnas, skaistumkopšanas un ārstēšanas metodēm.
izklaide
izklaide