Izklaidēt publiku, dāvāt tai prieku, pārsteigt un iepriecināt, un pateikt ko jaunu!

Mani sauc Žaklīna Cinovska.

Esmu TV producente, režisore un dažreiz arī raidījumu vadītāja.

Kad uzreiz pēc vidusskolas sāku strādāt televīzijā, mani pašu pārsteidza sava drosme, bet, kad 19 gados režisēju savu pirmo raidījumu, brīnījās arī citi. Man jau tas likās dabiski, lai gan īstā atbilde nāca vēlāk.

Lieta tāda, ka mani vecvecāki no tēta puses bija pasaulslaveni cirka mākslinieki. Gaisa ekvilibristi Alise un Roberts Cinovski ar pseidonīmu Bretīnī. Viņi pārsteidza pasauli ar numuru, kas joprojām nav pārspēts. Opaps, balansējot kārti kupola augstumā, kurai galā bija liels ritenis, vēl iemanījās noturēt omi, kura tam ritenim pa iekšpusi … brauca ar divriteni!
Kad piedalījos TV šovā “Dejo ar zvaigzni”, lūdzu, lai mans deju partneris ceļ mani augstāk un augstāk. Man nekad nav bijis bail no augstuma. Kad braucu auto rallijā, nebaidījos ne no ekstrēmuma, ne straujuma, bet, uzejot uz skatuves, man ir tikai viena doma un mērķis - izklaidēt publiku, dāvāt tai prieku, pārsteigt un iepriecināt, un varbūt pateikt ko jaunu!

Un tikai nesen sapratu, kāpēc...!

Kādreiz, pagājušā gadsimta sākumā, manu vecvecāku laikā, bija kino, teātris un cirks. Tagad mums arī ir kino, teātris un cirks. Bet vai nav tā, ka cirka nišu ir pārņēmusi televīzija? Tajā arī ir pēdējie jaunumi, joki, izklaide, pārsteigumi, šovi un... klauni. ;)

TV jomā esmu izbridusi ļoti dziļu jūru. No izklaides žanra līdz politikai, no bērnu raidījumiem līdz sportam. Kad, mācoties Kalifornijas universitātē, plašās pieredzes dēļ pasniedzēji mani aicināja auditorijas priekšā ar to dalīties, es apmulsu un atteicos (jo, kas ir Holivudas apmēri ar manu pieredzes apmēriņu, kaut vai šovu naudas apjomos, tas izklausītos, maigi sakot, dīvaini). Bet, kad Maskavā ar izcilību pabeidzu Poznera TV skolu, un man uzreiz lika vadīt lielo apbalvošanas pasākumu, nezin kāpēc nebija ne mazākās vēlmes atsaukties vairākiem citiem piedāvājumiem, jo Krievija toreiz manu pārliecību un vēlmi palikt tajā tomēr neizraisīja... Lai gan šodien par to daudz domāju, tomēr sapratu, ka visam tā arī bija jābūt, lai....

..lai pēc savas TV Horoskopu ēras, pēc saviem neskaitāmajiem raidījumiem un 23 sēriju TV filmas-seriāla "Prāts vai instinkts," pēc Rallija Zvaigznes un lēruma idejām, ko scenārijos joprojām pārdodu citiem,... pienācis laiks... savas zināšanas, pieredzi un talantu, kas nāk ne tikai no maniem tēta - vecākiem, bet arī mammas vecāku īstāko latgaļu sīkstumu reiz likt lietā.

Pašai savus bērnus man Dievs nav devis. Tas nozīmē, ka viss, kas man dots, ko vēl neesmu izsmēlusi, dodot saviem skatītājiem līdz šim, caur jauno paaudzi jānodod tālāk.

Tieši pēdējā pusgada laikā man izdevies savākt (pareizāk sakot viņi paši kaut kā pie manis ir nonākuši) visprecīzākos un talantīgākos cilvēkus, kādi ir vajadzīgi, lai šodien radītu jaunu televīziju. Jaunu mediju. Jaunu veidu, kā iepriecināt skatītājus to tehnoloģiju platformās, ko piedāvā mūsu gadsimts.

Un te nu mēs esam. Pirmais TV kanāls Latvijā, kura programmu neveidos krievu, amerikāņu vai meksikāņu šovi un seriāli, vai vienkārši "runājošās galvas." Soli pa solim centīsimies piedāvāt Jums, skatītāji, arvien jaunus un jaunus raidījumus, kuros iesaistīti tikai mūsu pašu cilvēki, mūsu varoņi mums latviešiem vien saprotamās situācijās un izpausmes veidos!

Gribētos teikt - nesodiet mūs bargi, bet tas šķiet lieki, jo latvietis latvietim latvietis… Tomēr, ņemot vērā manu vecvecāku radošumu, drosmi un latgaļu sīkstumu, es un mana komanda - mēs izturēsim jebkuru kritiku! :))

Jo mans dzīves moto vienmēr ir bijis: ne tik svarīgi KO tu dari, daudz svarīgāk - AR KO Tu to dari. Tādēļ ceram uz labu abpusēju kompāniju, kad ar šodienas TV tehnoloģiju starpniecību ienāksim Jūsu mājās!!!

Lai Jums un mums lielisks pavasaris, un tiekamies ēterā!

VIENMĒR JŪSUskaties